Property Sale
Sale
$32,000
DeedBook 3279, Page 926
Year Built: 1909
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,465 | -0.6% |
| 2024 | $6,505 | +40.1% |
| 2023 | $4,644 | -0.4% |
| 2022 | $4,661 | +4.5% |
Year Built: 1909
295 Chapel Ave.
Residential
121 Winfield Ave.
Residential
128 Sterling Ave.
Residential
17 Long St.
Residential
90 Warner Ave.
Residential