Property Sale
Sale
$89,900
DeedBook 4320, Page 299
Year Built: 1909
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,476 | -0.6% |
| 2024 | $6,516 | +40.1% |
| 2023 | $4,652 | -0.4% |
| 2022 | $4,669 | +4.5% |
Year Built: 1909
293 Chapel Ave.
Residential
177 Pearsall Ave.
Residential
22 New St.
Residential
162 Armstrong Ave.
Residential
299 Chapel Ave.
Residential