Property Sale
Sale
$350,000
From:
To:
Sq Ft1,330DeedBook 9254, Page 695NU CodeOther non-arm's-length (26)Recorded11/14/2017
From:
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,887 | -0.6% |
| 2024 | $8,943 | +40.1% |
| 2023 | $6,384 | -0.4% |
| 2022 | $6,408 | +338.0% |
From:
To:
Year Built: 2000
30 Constitution Way
Residential
206-52 West Shearwater Ct
Residential
206-73 West Shearwater Ct
Residential
206-42 West Shearwater Ct
Residential
208-33 West Shearwater Ct
Residential