Property Sale
Sale
$140,000
From:
To:
Sq Ft838DeedBook 9555, Page 923Recorded4/29/2021
From:
To:
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,086 | -0.6% |
| 2024 | $2,099 | +40.1% |
| 2023 | $1,498 | -0.4% |
| 2022 | $1,504 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1926
144 Old Bergen Rd.
Residential
144 Old Bergen Rd.
Residential
144 Old Bergen Rd.
Residential
144 Old Bergen Rd.
Residential
1677 Kennedy Blvd.
Residential