Property Sale
Sale
$340,000
DeedBook 8267, Page 284
Year Built: 1898
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,312 | -0.6% |
| 2024 | $5,346 | +40.1% |
| 2023 | $3,816 | -0.4% |
| 2022 | $3,830 | +4.5% |
Year Built: 1898
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.