Property Built
Built
Year Built: 2022
Year Built: 2022
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,119 | -0.6% |
| 2024 | $13,201 | +442.5% |
| 2023 | $2,433 | +0.0% |
| 2022 | $2,433 | — |
Year Built: 2022
81 Pamrapo Av
Residential
83 Pamrapo Av
Residential
99 Grant Ave.
Residential
276 Old Bergen Road
Residential
87 Pamrapo Av
Residential