Property Sale
Sale
$180,000
DeedBook 4436, Page 297
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,874 | -0.6% |
| 2024 | $15,974 | +40.1% |
| 2023 | $11,403 | -0.4% |
| 2022 | $11,445 | +4.5% |
Year Built: 1920
639 Liberty Ave.
Residential
51 Washburn St.
Residential
19 Fox Place
Residential
81 Charles St.
Residential
28 Reservoir Ave.
Residential