Property Sale
Sale
$830,000
DeedBook 7312, Page 16
Year Built: 1923
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,498 | -0.6% |
| 2024 | $5,532 | +40.1% |
| 2023 | $3,949 | -0.4% |
| 2022 | $3,964 | +4.5% |
Year Built: 1923
274 Ogden Ave.
Residential
274 Ogden Ave.
Residential
50 Grace St.
Residential
50 Grace St.
Residential
50 Grace St.
Residential