Property Built
Built
Year Built: 1880
Year Built: 1880
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,053 | -0.6% |
| 2024 | $15,147 | +40.1% |
| 2023 | $10,813 | -0.4% |
| 2022 | $10,853 | +4.5% |
Year Built: 1880
101 Webster Ave.
Residential
201 Fifteenth St.
Residential
141 Hopkins Ave.
Residential
143 Hopkins Ave.
Residential
99 Webster Ave.
Residential