Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,684 | -0.6% |
| 2024 | $13,770 | +40.1% |
| 2023 | $9,829 | -0.4% |
| 2022 | $9,866 | +4.5% |
Year Built: 1900
16 Laidlaw Ave.
Residential
39 Jefferson Ave.
Residential
15 Waverly St.
Residential
15 Manhattan Ave.
Residential
136 Central Ave.
Residential