Property Sale
Sale
$225,000
From:
To:
Sq Ft398DeedBook 9351, Page 41Recorded10/23/2018
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,569 | -0.6% |
| 2024 | $4,597 | +40.1% |
| 2023 | $3,282 | -0.4% |
| 2022 | $3,294 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1900
118 Corbin Ave.
Residential
2787 Kennedy Blvd.
Residential
100 Prospect St.
Residential
118 Corbin Ave.
Residential
118 Corbin Ave.
Residential