Property Sale
Sale
$141,000
DeedBook 3783, Page 289
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,378 | -0.6% |
| 2024 | $7,424 | +40.1% |
| 2023 | $5,300 | -0.4% |
| 2022 | $5,319 | +4.5% |
Year Built: 1900
75 Liberty Ave.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential