Property Sale
Sale
$390,000
Sq Ft1,228DeedBook 9971, Page 838Recorded3/17/2026
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,599 | -0.6% |
| 2024 | $8,653 | +40.1% |
| 2023 | $6,177 | -0.4% |
| 2022 | $6,200 | +4.5% |
Year Built: 1900
2787 Kennedy Blvd.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential
2787 Kennedy Blvd.
Residential