Property Sale
Sale
$0
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $533,620 | -0.6% |
| 2024 | $536,966 | +40.1% |
| 2023 | $383,308 | -0.4% |
| 2022 | $384,742 | +4.5% |
Year Built: 2000
455 Washington Blvd.
Commercial
175 Twelfth St.
Commercial
159 Morgan Street
Commercial
45 Second St.
Commercial
750 Tonnele Ave.
Commercial