Property Sale
Sale
$380,000
DeedBook 6049, Page 321
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,813 | -0.6% |
| 2024 | $17,924 | +40.1% |
| 2023 | $12,795 | -0.4% |
| 2022 | $12,843 | +4.5% |
Year Built: 1988
45 River Dr.
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Drive
Residential
45 River Dr.South
Residential