Property Sale
Sale
$810,000
From:
To:
Sq Ft793DeedBook 9614, Page 350NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded11/15/2021
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,832 | +14.0% |
| 2024 | $13,886 | +40.1% |
| 2023 | $9,913 | +19.0% |
| 2022 | $8,327 | +584.9% |
From:
To:
Year Built: 2020
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential