Property Sale
Sale
$1,275,000
From:
To:
Sq Ft1,232DeedBook 9544, Page 114NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded3/23/2021
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $25,503 | +3.7% |
| 2024 | $24,605 | +40.1% |
| 2023 | $17,564 | +45.8% |
| 2022 | $12,044 | +584.9% |
From:
To:
Year Built: 2020
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
2 Shore Lane
Residential