Property Sale
Sale
$790,000
From:
To:
Sq Ft709DeedBook 9618, Page 344NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded11/29/2021
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,921 | +18.4% |
| 2024 | $12,606 | +40.1% |
| 2023 | $8,998 | +18.6% |
| 2022 | $7,590 | +584.9% |
From:
To:
Year Built: 2020
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential