Property Sale
Sale
$1,587,600
From:
To:
Sq Ft1,410DeedBook 9494, Page 972NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded7/9/2020
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $30,447 | -0.6% |
| 2024 | $30,638 | +40.1% |
| 2023 | $21,871 | +61.4% |
| 2022 | $13,551 | +584.9% |
From:
To:
Year Built: 2020
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential
75 Park Lane South
Residential