Property Sale
Sale
$1,251,000
DeedBook 8969, Page 304
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,305 | -0.6% |
| 2024 | $4,332 | +40.1% |
| 2023 | $3,093 | -0.4% |
| 2022 | $3,104 | +4.5% |
Year Built: 1900
1152 Summit Ave.
Residential
1152 Summit Ave.
Residential
1152 Summit Ave.
Residential
1152 Summit Ave.
Residential
1152 Summit Ave.
Residential