Property Sale
Sale
$655,000
From:
To:
DeedBook 7763, Page 204NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded12/21/2005
From:
To:
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,860 | +1.3% |
| 2024 | $16,643 | +0.8% |
| 2023 | $16,514 | -0.0% |
| 2022 | $16,522 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 2005
66 Stuyvesant Ave
Residential
159 Magnolia Ave
Residential
115 Stewart Ave
Residential
247 Schuyler Ave
Residential
42-44 Pleasant Pl
Residential