Skip to content

Block 143 Lot 5 — Kearny Town, NJKearny, NJ 07032

Last Sale Date
Jun 11, 2008

Property Information

Block143
Lot5

Sq Footage---
Acreage0.01

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$1,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$128+0.9%
2024$127+0.8%
2023$126-0.0%
2022$126-0.5%
Property History

Property Sale

Sale
$0