Skip to content

237 Laurel AveKearny, NJ 07032

Last Sale Date
Jun 11, 2008

Property Information

Block169
Lot1
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityKearny Town
Tax Map PageM31

Building Details

Building Class---
Description2SB
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.98

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$117,600
10%
Improvement Value:$1,035,000
90%
Total Assessment$1,152,600

Sale
$0