Property Sale
Sale
$223,500
DeedBook 4211, Page 129
Year Built: 1905
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,867 | +1.3% |
| 2024 | $12,702 | +0.8% |
| 2023 | $12,603 | -0.0% |
| 2022 | $12,609 | -0.5% |
Year Built: 1905
280 Devon St
Residential
51 Pavonia Ave
Residential
120 Brighton Ave
Residential
263 Chestnut St
Residential
438 Belgrove Dr
Residential