Property Sale
Sale
$715,000
From:
To:
DeedBook 8196, Page 283NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded4/27/2007
From:
To:
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,734 | +1.3% |
| 2024 | $18,492 | +0.8% |
| 2023 | $18,349 | -0.0% |
| 2022 | $18,358 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 2007
202 Sanford Ave
Residential
504 Hickory St
Residential
155 Chestnut St
Residential
57 Pavonia Ave
Residential
180 Midland Ave
Residential