Property Sale
Sale
$0
DeedBook 3850, Page 71
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 1991 | $7,236 | +7.6% |
| 1990 | $6,726 | — |
Year Built: 1986
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.