Property Sale
Sale
$473,000
From:
To:
Sq Ft1,090DeedBook 9905, Page 371Recorded6/10/2025
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,386 | +7.3% |
| 2024 | $5,019 | -30.8% |
| 2023 | $7,258 | +2.1% |
| 2022 | $7,108 | +0.0% |
From:
To:
Year Built: 1986
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.