Property Sale
Sale
$62,704
DeedBook 7111, Page 281
Year Built: 1921
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,639 | +7.3% |
| 2024 | $9,915 | +26.7% |
| 2023 | $7,825 | +2.1% |
| 2022 | $7,664 | +0.1% |
Year Built: 1921
1425 51st St
Residential
1503 47th St
Residential
1519 46th St
Residential
1715 46th St
Residential
1510 44th St
Residential