Property Built
Built
Year Built: 1971
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,480 | +7.3% |
| 2024 | $9,766 | -4.3% |
| 2023 | $10,202 | +2.1% |
| 2022 | $9,991 | +0.1% |
Year Built: 1971
1424 48th St
Residential
1310 70th St
Residential
1714 40th St
Residential
7111 Liberty Ave
Residential
1309 44th St
Residential