Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 8757, Page 431
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,852 | +0.8% |
| 2024 | $3,823 | -7.5% |
| 2023 | $4,132 | +2.1% |
| 2022 | $4,047 | +0.0% |
Year Built: 1985
6505 Liberty Ave
Residential
6503 Liberty Ave
Residential
6405 Liberty Ave
Residential
6601 Granton Ave
Residential
6501 Liberty Ave
Residential