Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1945
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $70,392 | +7.3% |
| 2024 | $65,597 | +14.9% |
| 2023 | $57,067 | +2.1% |
| 2022 | $55,887 | +0.1% |
Year Built: 1945
2009 88th St
Industrial
4200 West Side Ave
Industrial
2130 83rd St
Industrial
2045 85th St
Industrial
1453 75th St
Industrial