Property Built
Built
Year Built: 1916
Year Built: 1916
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,831 | +7.3% |
| 2024 | $8,230 | -1.8% |
| 2023 | $8,382 | +2.1% |
| 2022 | $8,208 | +0.1% |
Year Built: 1916
7610 1st Ave
Residential
707 80th St
Residential
516 73rd St
Residential
7315 Hudson Ave
Residential
229 77th St
Residential