Property Sale
Sale
$239,900
DeedBook 9262, Page 618
Year Built: 1925
North Bergen, NJ 07047
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,153 | +7.3% |
| 2024 | $3,870 | -24.9% |
| 2023 | $5,151 | +2.1% |
| 2022 | $5,044 | +0.0% |
Year Built: 1925