Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,339 | -22.9% |
| 2024 | $3,033 | +91.9% |
| 2023 | $1,580 | +30.7% |
| 2022 | $1,209 | +0.1% |
Year Built: 1920
7604 Park Ave
Residential
7604 Park Ave
Residential
7604 Park Ave
Residential
7508 Park Ave
Residential
7508 Park Ave
Residential