Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,430 | +7.3% |
| 2024 | $11,583 | -0.0% |
| 2023 | $11,589 | +2.1% |
| 2022 | $11,349 | +4.5% |
Year Built: 1966
403 73rd St
Residential
7519 3rd Ave
Residential
8607 Columbia Ave
Residential
8609 Columbia Ave
Residential
1503 80th St
Residential