Property Built
Built
Year Built: 1956
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,279 | +7.3% |
| 2024 | $10,510 | +0.8% |
| 2023 | $10,424 | +2.1% |
| 2022 | $10,209 | +0.1% |
Year Built: 1956
808 87th St
Residential
9043 Clement St
Residential
6812 Newkirk Ave
Residential
1616 77th St
Residential
1414 91st St
Residential