Property Sale
Sale
$0
DeedBook 3416, Page 590
Year Built: 1921
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,459 | +7.3% |
| 2024 | $10,678 | +17.5% |
| 2023 | $9,084 | +2.1% |
| 2022 | $8,896 | +0.1% |
Year Built: 1921
714 80th St
Residential
1000 79th St
Residential
419 78th St
Residential
606 80th St
Residential
7519 1st Ave
Residential