Property Sale
Sale
$168,000
DeedBook 4535, Page 111
Year Built: 1921
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,365 | +7.3% |
| 2024 | $9,659 | -0.8% |
| 2023 | $9,734 | +2.1% |
| 2022 | $9,532 | +0.1% |
Year Built: 1921
8010 5th Ave
Residential
8102 3rd Ave
Residential
425 72nd St
Residential
8415 Newkirk Ave
Residential
8211 1st Ave
Residential