Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,843 | +7.3% |
| 2024 | $8,241 | +30.2% |
| 2023 | $6,329 | +2.2% |
| 2022 | $6,193 | +0.1% |
Year Built: 1911
9002 Newkirk Ave
Residential
809 80th St
Residential
803 80th St
Residential
1223 83rd St
Residential
1501 91st St
Residential