Property Sale
Sale
$440,000
DeedBook 8124, Page 327
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,769 | +7.3% |
| 2024 | $9,104 | +2.3% |
| 2023 | $8,897 | +2.1% |
| 2022 | $8,713 | +0.1% |
Year Built: 1911
8711 3rd Ave
Residential
607 80th St
Residential
8811 3rd Ave
Residential
8606 4th Ave
Residential
1602 79th St
Residential