Property Sale
Sale
$195,000
DeedBook 9172, Page 560
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,436 | +7.3% |
| 2024 | $4,133 | -23.0% |
| 2023 | $5,367 | +2.1% |
| 2022 | $5,256 | +0.0% |
Year Built: 1986
8701 Bergenline Ave
Residential
9249 Kennedy Blvd
Residential
9019 Wall St
Residential
8841 Kennedy Blvd
Residential
9019 Wall St
Residential