Property Sale
Sale
$750,000
DeedBook 8671, Page 328
Year Built: 1997
North Bergen, NJ 07047
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $20,461 | +7.3% |
| 2024 | $19,067 | -5.5% |
| 2023 | $20,187 | +2.1% |
| 2022 | $19,770 | +0.0% |
Year Built: 1997
56 Bergen Ridge Rd
Residential
60 Bergen Ridge Rd
Residential
62 Bergen Ridge Rd
Residential
18 Bergen Ridge Rd
Residential
4 Bergen Ridge Rd
Residential