Property Sale
Sale
$105,000
From:
To:
DeedBook 7281, Page 19Recorded5/11/2004
From:
To:
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,750 | +7.3% |
| 2024 | $2,562 | -35.8% |
| 2023 | $3,992 | +2.1% |
| 2022 | $3,909 | +0.0% |
From:
To:
Year Built: 1963
3600 Charles Ct
Residential
3600 Charles Ct
Residential
3600 Charles Ct
Residential
3600 Charles Ct
Residential
3600 Charles Ct
Residential