Property Sale
Sale
$380,000
DeedBook 7235, Page 326
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,381 | +7.3% |
| 2024 | $8,742 | -3.6% |
| 2023 | $9,072 | +2.1% |
| 2022 | $8,885 | +0.1% |
Year Built: 1963
4008 Gehr Pl
Residential
1511 45th St
Residential
1405 45th St
Residential
3523 Givernaud Terr
Residential
3519 Givernaud Terr
Residential