Skip to content

780 Tenth StreetSecaucus Town, NJ

Built 2006

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Dec 26, 2007

Property Information

Block102
Lot7
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class46
Description2S/2UNIT/2CG
Dwellings2
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$88,000
27%
Improvement Value:$235,400
73%
Total Assessment$323,400

Sale
$1
DeedBook 8428, Page 109

Property Built

Built

Year Built: 2006