Skip to content

84 Centre AveSecaucus, NJ 07094

Last Sale Date
Jan 22, 2016

Property Information

Block137
Lot24.01
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class101
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.63

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$819,500
94%
Improvement Value:$47,800
6%
Total Assessment$867,300

Sale
$0