Skip to content

2 Radio Avenue(Unit C2120)Secaucus, NJ 07094

Built 1980

Last Sale Price
$250,000
Last Sale Date
May 26, 2023

Property Information

Block180
Lot24
QualifierC2120
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map PageM97

Building Details

Building Class---
Description1BR/1BA
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage653
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$24,000
31%
Improvement Value:$53,500
69%
Total Assessment$77,500

Sale
$250,000

From:

To:

Sq Ft653DeedBook 9774, Page 797Recorded9/30/2023

Property Built

Built

Year Built: 1980