Skip to content

784 Spinnaker CourtSecaucus, NJ 07094

Built 1986

Last Sale Price
$285,000
Last Sale Date
Nov 10, 2016

Property Information

Block21
Lot13.03
QualifierC0251
CountyHudson
MunicipalitySecaucus Town
Tax Map PageM89

Building Details

Building Class---
Description1BR/1BA
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage784
Acreage---

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$32,600
34%
Improvement Value:$64,600
66%
Total Assessment$97,200

Sale
$285,000
DeedBook 9157, Page 830

Property Built

Built

Year Built: 1986