Property Sale
Sale
$130,000
DeedBook 4800, Page 40
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,189 | +3.1% |
| 2024 | $5,033 | +5.3% |
| 2023 | $4,780 | +0.9% |
| 2022 | $4,737 | +0.6% |
Year Built: 1920
214 Franklin Street
Residential
760 Fifth Street
Residential
708 Seventh Street
Residential
216 Franklin Street
Residential
823 Sixth Street
Residential