Skip to content

166 Pandolfi AveSecaucus, NJ 07094

Vacant Land

Last Sale Price
$9,400
Last Sale Date
Oct 12, 2004

Property Information

Block88
Lot31.01

Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$44,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$44,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,813+3.1%
2024$1,758+5.3%
2023$1,670+0.9%
2022$1,655+0.6%
Property History

Property Sale

Sale
$9,400
DeedBook 7484, Page 193